katalog - 10% sleva na každý nákup


            

   

ILLUSTRIOUS


ILLUSTRIOUS - zesvětlení a omlazení pleti

Řada kosmetických přípravků pro zpomalení přirozeného stárnutí pokožky, která byla vytvořena společností CHRISTINA v roce 2002, názorně demonstruje současnou tendenci kosmetologie při péči o pokožku – použití aktivních látek a vysoce technologických postupů.

Tato řada obsahuje omlazující peptidy – geniální objev výzkumného střediska Louise Pasteura (Francie). S pomocí genového inženýrství a molekuární biologie se vědcům tohoto střediska podařilo separovat dvě syntetické bílkoviny, svou strukturou připomínající Epidermální Faktor Růstu (EFR) a Epidermální Timusový Faktor (ETF). Tyto oligopeptidy, jejichž molekulární váha nepřesahuje 5000 daltonů, jsou schopny proniknout do hluboce položených vrstev pokožky a působit tam jako faktor růstu.

Přípravky Forever Young zpomalují proces stárnutí díky působení omlazujících peptidů. Ty jsou svým působením podobné proteinům, jež jsou přítomny v pokožce mladých lidí.

Do této řady jsou zahrnuty vědecky podložené vysoce efektivní ingredience: epidermální růstový faktor, acetyl pentapeptid, biochemický peptid fibronektin, aminokyselina MDM, fytokoenzym, a rovněž inovativní kombinace tradičnějších omlazujících látek. Všechny společně pronikají do hlubších vrstev pokožky a omezují její ochabování i projevy povrchových vrásek, vypínají a zpevňují pokožku, dávají jí svěží a mladistvý vzhled.

 

Kosmetika je vhodná pro ženy a muže všech věkových kategorií. Pomocí aktivních ingrediencí odhaluje hluboko v pokožce ložiska chronických zanícení, která jsou zdrojem zrychleného stárnutí kožních buněk. Jejich vyhledáním a včasným zaléčením předchází stárnutí pokožky. Mimo to přispívá k udržování zdravého a mladistvého vzhledu pleti, zabraňuje tvorbě drobných linek a vrásek.